24 листопада 2016  року в приміщеннях Яворівського районного центру зайнятості та Новояворівського міського центру зайнятості відбулись семінари на тему “Презентація послуг центру зайнятості, в тому числі для осіб з обмеженою працездатністю”. На семінари були запрошені представник преси, керівники установ та організацій району, в тому числі начальник управління Пенсійного фонду України в Яворівському районі Львівської області Галак В.М. та спеціалісти.

unnamed (4)Метою проведення семінарів була презентація роботи центрів зайнятості з метою інформування громадськості про можливості, результати роботи та перспективи розвитку державної служби зайнятості. Співпраця з роботодавцями, щодо надання місць праці особам з особливими потребами, а також роль організацій, установ – посередників у вирішенні проблем зайнятості працездатних людей з особливими потребами.

На семінарі було надано слово начальнику управління Галаку В.М., який наголосив на важливості проведення роботи усіма  соціальними партнерами щодо легалізації заробітної плати, що напряму зв’язано із соціальним захистом громадян, а також поступлення коштів на фінансування усіх соціальних фондів. А також розповів про підвищення  розміру пенсії  у грудні 2016 року.