Портал електронних послуг Пенсійного фонду України

Одним із пріоритетних напрямів діяльності органів Пенсійного фонду України завжди була інформаційно-роз’яснювальна робота, яка постійно проводиться серед роботодавців, працюючого населення та пенсіонерів, та підвищення якості обслуговування громадян. Зокрема, зменшення необхідності особистого відвідування і часу обслуговування, а також підвищення якості своєчасного та доступного інформування українців про зміни в пенсійному законодавстві, їхні права і обов’язки. Форми і методи інформаційно-роз’яснювальної роботи постійно вдосконалюються, адже технології покращуються, законодавство змінюється і ми повинні допомагати нашим відвідувачам бути обізнаними та інформованими, навчити їх користуватися усіма перевагами сучасних технологій в органах Фонду.

З розвитком інтернет-технологій у нас з’явилась можливість надавати електронні послуги громадянам, а саме, залучати їх до реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України з метою отримання необхідної інформації, контролю даних.

Завдяки сучасному електронному ресурсу – веб-порталу Пенсійного фонду України можна в режимі он-лайн вирішувати питання з мінімальною витратою часу, коштів, сил і постійно контролювати дані, які зараз впливають на розмір пенсії або матимуть вплив у майбутньому.

Звернувшись до послуг, які надаються через зазначений веб-портал, користувачі можуть отримати інформацію щодо умов, порядку призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії. Також, можна ознайомитись із формами заяв, необхідних для призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, отримання допомоги на поховання.

Підприємці та особи, які забезпечують себе роботою самостійно, можуть отримати таку інформацію як порядок взяття на облік в органах Пенсійного фонду України, ознайомитись із умовами нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, з умовами та порядком складання і подання звітності.

Ставши користувачем електронних послуг Пенсійного фонду, Ви зможете:

  • переглянути інформацію про місце Вашого працевлаштування (офіційне);
  • переглянути розмір Вашої заробітної плати, який враховується для пенсії;
  • дізнатись інформацію про накопичений Вами страховий стаж;
  • отримати інформацію про поточний розмір пенсії, умови призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії;
  • сформувати запит на попередню підготовку документів;
  • записатися на прийом до фахівців Фонду або подати скаргу;
  • ознайомитись із формами заяв, необхідних для призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, отримання допомоги на поховання та заповнити їх, користуючись наданим інструкціями.

Зареєструватися на веб-порталі не складно. Для цього необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України в Яворівському районі Львівської області в м.Новояворівську за адресою: вул. С.Стрільців буд. 16 каб. 5 із заявою (при собі необхідно мати паспорт та довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків) та отримати персональний реєстраційний код доступу до веб-порталу. Потім, зайшовши на веб-портал ПФУ за адресою www.portal.pfu.gov.ua і вибравши пункт меню «Реєстрація на порталі», заповнити реєстраційну форму, вибравши логін і пароль. На електронну адресу, вказану користувачем, надійде лист, потрібний для підтвердження реєстрації. Після підтвердження користувач отримає повідомлення з веб-порталу про успішне закінчення реєстрації.

Станом на 1 серпня 2016 року  у Яворівському районі Львівської області зареєструвались 450 користувачів веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

До уваги читачів:

19 серпня 2016 року працює пряма гаряча лінія керівництвом управління -  першим заступником начальника управління Корбяк Оксаною Богданівною з 10 год до 12 год за телефоном 40211

заступником начальника управління Ющенко Іриною Михайлівною з 14 год до 16 год За номером 78208

Переглядів: 426