На Львівщині почалась реорганізація управлінь Пенсійного фонду

З 6 ЛЮТОГО 2018 РОКУ ТЕРИТОРІАЛЬНІ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ РЕОРГАНІЗОВАНО ШЛЯХОМ ПРИЄДНАННЯ ДО ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ

В рамках реалізації завдань, визначених Стратегією модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2017 року «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України», територіальні управління Пенсійного фонду Львівської області реорганізовано шляхом приєднання до головного управління.
Львівська область, одна із восьми, в якій проходить зміна організації роботи, яка передбачає збільшення точок обслуговування громадян у населених пунктах, у т.ч. у найбільш віддалених від районних центрів. У 2017 році створено робочі місця працівників Пенсійного фонду у 28-ми об’єднаних територіальних громадах області.
При цьому, збережено діючу мережу місць прийому та обслуговування осіб, які звертаються до органів Фонду. У кожному районному центрі та місті обласного значення працюють відділи обслуговування громадян (сервісні центри), куди може звернутися особа незалежно від місця реєстрації (проживання).
З січня 2018 року органи Фонду області перейшли на новий формат роботи у централізованій підсистемі призначення та виплати пенсій, яка передбачає відмову від паперового документообігу при формуванні пенсійної справи. Усі документи при прийомі одразу оцифровуються (скануються) і формується електронна пенсійна справа. На підставі отриманих документів дана система автоматично обраховує різні варіанти пенсії та обирає оптимальний.
У разі виникнення питань, мешканці Львівщини можуть звертатись за телефоном гарячої лінії Головного управління (032) 255-38-97.