Флешмоб – «Веб – портал Пенсійного фонду України – сучасний спосіб надання інформації»

15 березня 2018 року, представники Яворівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області провели флешмоб на тему «Веб – портал Пенсійного фонду України – сучасний спосіб надання інформації».

Під час акції учасники заходу розповідали мешканцям міста, що завдяки  Веб – порталу електронних послуг Пенсійного фонду можна дистанційно отримувати послуги: про страховий стаж, нараховану заробітну плату, пенсію, здійснювати постійний контроль  за своїми даними, що впливають на пенсійні права, отримувати необхідну інформацію і попередньо записуватись на прийом до фахівців.

Звернули увагу, що для того, щоб стати користувачем  такої електронної послуги необхідно звернутись до органів Фонду з заявою або зареєструватись за допомогою електронного  цифрового підпису.

Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.      Спеціалісти в рамках флешмобу роздавали інформаційні листівки в яких детально розписані всі послуги, які надає веб – портал, як можна зареєструватись на ньому та надали безліч відповідей на запитання присутніх громадян.

Довідково: протягом січня – березня 2018 року на Веб – порталі зареєстровано 206 осіб.

Переглядів: 924