День відкритих дверей для яворівчан у пенсійному фонді

Городоцьке об’єднане управління Пенсійного фонду України  Львівської області щоденно  приймає велику кількість громадян. Для більш детального ознайомлення з роботою управління та змінами в законодавстві запроваджено проведення «Днів відкритих дверей».

Такий захід було проведено відділом з обслуговування громадян в Яворівському районі 15 листопада 2017 року. Протягом дня спеціалістами прийнято 83 особи. Здебільшого громадян цікавили зміни в законодавстві згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 03.10.2017. А саме,  осучаснення (перерахунок) призначених раніше пенсій, скасування особливого порядку виплати пенсій пенсіонерам, які працюють, визначення розмірів мінімальної пенсії за віком, доплат, надбавок, підвищень, визначених законодавством, виходячи з величини 1452 грн., порядок відновлення виплати пенсій жінкам, які достроково вийшли на пенсію після досягнення пенсійного віку 55 років, нові умови виходу на пенсію залежно від набутого страхового стажу, адже з 1 січня 2018 року встановлюються нові правила виходу на пенсію

   Роз’яснено, що  підвищення кожному пенсіонеру розраховується індивідуально за матеріалами наявними у пенсійній справі. Перерахунок проведений в автоматичному режимі, що не потребує додаткового звернення пенсіонерів до органів Пенсійного фонду України.

А також кожному громадянину, адже на прийом також звертались особи не пенсійного віку, було надано вичерпні відповіді на всі поставлені питання.

Переглядів: 228