День Пенсійного фонду України

13.12.2016 року в управлінні Пенсійного фонду України в Яворівському районі Львівської області відбувся День Пенсійного фонду України. Тема  проведеного заходу перерахунок пенсій  з 1 грудня 2016 року. 

Присутнім громадянам було роз’яснено , що з 1 грудня 2016 року відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік” збільшено прожитковий мінімуму для осіб, які втратили працездатність – 1247 грн.

Управлінням Пенсійного  фонду України в Яворівському районі Львівської області проведено перерахунок по 25404 особових рахунках, що становить 86 % від загальної кількості пенсіонерів району. Крім того опрацьовано 192 особових рахунки кандидатів на індивідуальний масовий перерахунок. Перераховано мінімальний розмір пенсій непрацюючим пенсіонерам призначених відповідно до статті 28 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

Після перерахунку розмір пенсійних виплат (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною), не може перевищувати 10740 грн.

Переглядів: 1 318