Зустріч з педагогами Луганщини в межах Всеукраїнського проекту «Змінимо країну разом» на теренах Яворівщини

Нещодавно в заклади освіти Яворівського району завітали представники від делегації педагогів Луганщини, яка перебуває на Львівщині в межах Всеукраїнського проекту «Змінимо країну разом».

З педагогами зустрілися голова Яворівської районної державної адміністрації Хлян О.В., голова Яворівської районної ради Сичак В.Ф., начальник відділу освіти Дорош М.П. У щирій та невимушеній розмові керівники району розповіли гостям про здобутки та проблеми Яворівського району, зокрема в галузі освіти. Педагоги розповіли про свої міста, про роботу, побут, провели паралелі.

Зустріч продовжилася в Старицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. Директор Косик Н.М., заступник директора з навчально-виховної роботи Баб’як М.Д. розповіли про участь педагогів школи в проектах, які допомогли здійснити якісні зміни: відкрити майстерні, гуртки «Яворівська іграшка»,  «Українська національна кухня», «Ландшафтний дизайн», «Природа рідного краю», «Юні квітникарі». Луганчани були в захопленні від краси яворівської іграшки, самобутності ремесел Яворівщини: різьбярства, лозоплетіння, ткацтва, вишивки, що представлені в народознавчому музеї школи та в кімнаті «Рушникова хата».

Приємно вразила матеріальна база школи: євроремонт вбиралень, дах будівлі, фасад, енергозберігаючі вікна як у Старицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, так і в ДНЗ с.Старичі, де також побула делегація. Директор дошкільного закладу Хмільовська Л.М. гостинно і люб’язно розповіла про роботу педагогів, поділилася кращими методиками управлінської діяльності.

Програма перебування гостей передбачала ще й знайомство з роботою міських навчальних закладів. Тому гості відвідали найбільшу за чисельністю учнів Новояворівську ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та ДНЗ №9 м. Новояворівська.      Спілкування директорів шкіл Косик Н.М, Гірки В.М. та директорів дошкільних закладів Сахно М.Б., Хмільовської Л.М., завідувача методичного кабінету відділу освіти Фірчук О.М. з керівниками навчальних закладів Луганщини ще раз довело, що педагоги Сходу і Заходу прагнуть позитивних змін в галузі освіти, наполегливо працюють над впровадженням нових технологій навчання, а найголовніше – мріють про закінчення бойових дій на Східній Україні.