Засідання школи молодого вчителя фізичної культури

Вчимося, тренуємося, ділимося досвідом

5 грудня 2019 року на базі Середкевицького НВК «ЗОШ І‒ІІІ ст. ‒ ДНЗ» відбулося засідання школи молодого вчителя фізичної культури.

Педагоги району, які викладають фізичну культуру менш як три років, відвідали відкритий урок Ферцовича Андрія Володимировича у 8 класі на тему: «Футбол». Усі присутні відзначили, що урок проведено методично правильно. Структура уроку добре продумана. У підготовчій частині заняття після вітання вчителя з учнями, шикування, повідомлення завдань уроку учні виконали стройові вправи, ЗРВ в русі. За допомогою ілюстративного матеріалу восьмикласники продемонстрували знання про українські та закордонний футбольні клуби й про кращих футболістів світу.

В основній частині уроку учні повторювали техніку виконання удару по м’ячу внутрішньою стороною стопи, удосконалювали техніку гри головою, вивчені елементи гри застосовували практично (гра у футбол) й теоретично (тести).

Методист методичного кабінету відділу освіти Яворівської РДА Флис Богдан Володимирович відзначив фаховість вчителя у проведенні заняття, а також досягнення мети й виконання завдань уроку. Богдан Володимирович подякував Андрієві Володимировичу й директорові освітнього закладу Ферцович Марії Степанівні за сприяння у проведені заходи та атмосферу доброзичливості й підтримки. Усі присутні також взяли активну участь в обговоренні відкритого заняття.

Переглядів: 19