Яворівський район отримав 2 автобуси для перевезення школярів до навчальних закладів.

26 жовтня 2017 року Яворівський район отримав 2 автобуси вітчизняної марки “Атаман” для перевезення школярів до навчальних закладів. Вартість одного транспортного засобу становить 1 млн 680 тис гривень. "Школярики" придбали у межах Програми розвитку освіти Львівщини за кошти державного і місцевих бюджетів
Заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей зазначив, що придбані автобуси дозволять покращити якість освіти і забезпечать повну організацію навчального процесу.

«Завдання влади створити умови, щоб розвивати таланти дітей. Ми маємо 16 автобусів, які забезпечать як вчителям, так і учням довезення до опорних шкіл, де якість освіти вища, ніж в інших школах», - підкреслив Павло Хобзей.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка спільно із заступником міністра освіти  і науки України Павлом Хобзеєм передали ключі від шкільних автобусів керівникам відділів освіти районів та ОТГ.

«Це можливість дітям отримувати хорошу освіту, для нас важливо, щоб діти ходили до якісних шкіл, де є обладнані навчальні заклади, хороші вчителі. Сьогоднішній день – це приклад того, що ми робимо крок за кроком, аби наша держава ставала кращою, а життя комфортнішим», - зазначив Олег Синютка.

До кінця року Яворівщина матиме 4 таких автобуси

Переглядів: 468