Янівська школа провела флешмоб з нагоди Міжнародного дня незрячих

Учні 8 - А класу опорного закладу "Івано - Франківська ЗОШ І - ІІІ ступенів ім. І.Франка взяли участь у флешмобі #флешмобнадотик з нагоди Міжнародного дня незрячих, що відзначається 13 листопада.

Під час інтерактивного уроку учні дізналися про особливості спілкування з незрячими людьми, про те, як спілкуються та комунікують люди з порушеннями зору, як і за допомогою яких програм користуються комп'ютером та сучасними гаджетами, що таке шрифт Брайля. Урок проводився у вже звичній технології "змішаного навчання".

Працюючи в автономних групах, діти шукали в мережі Інтернет відомості про незрячих людей, що досягли видатних успіхів, та представляли одержану інформацію. Ми не лише дізналися про переможницю "Майстер-шефа" Христину Ха, знаного фотографа Піта Екерта, а й слухали чудову музику Стіві Вандера.

Завдання, виконані із зав`язаними очима напочатку викликали сміх, проте, коли учасники завдання описали свої відчуття, діти одразу посерйознішали. Двоє учнів зобразили на дошці зрячу і незрячу людину. На запитання "Чим вони відрізняються?" були відповіді "Одягом", "Зачіскою", "Виразом обличчя", ніхто не звернув увагу на особливість зору.

Кожна група сформулювала своє визначення толерантності. Висновок: головне - людина, а не її особливості. Дякуємо за надані матеріали. #бачитисерцем, #міжнароднийденьнезрячих

Михайлишин О.З., Окулова О.В.

Джерело: http://yanivschool.at.ua/news/urok_tolerantnosti/2017-11-13-925

Переглядів: 307