Виховати патріота – обов’язок кожного

З метою донесення до молоді інформації про динаміку та потреби локального ринку праці у приміщенні Яворівської районної філії Львівського ОЦЗ для учнів Нагачівської та Дрогомишлянської СЗШ І-ІІІ ст. відбувся тематичний урок До участі у заході долучилися директор і начальники профільних відділів ЦЗ, представник служби у справах дітей Яворівської  РДА та члени громадської організації «Бойове товариство учасників бойових дій, ветеранів, інвалідів,…» на чолі з керівником Ігорем Циганком.

У складний для нашої держави час у кожному серці постійно присутня невимовна тривога та біль за майбутнє України. Сьогодні, як ніколи, зростає потреба у національно-патріотичному вихованні юного покоління, формування сильних особистостей на засадах духовності, моральності, толерантності, створення умов для інтелектуального, культурного, фізичного розвитку, а також реалізації творчого потенціалу молоді.

Свого часу вітчизняний історик і дипломат В. Липинський писав: «Бути патріотом – це значить вимагати гарних і добрих учинків від себе, як від українця, а не ненавидіти інших тому, що вони не українці, виховувати в собі громадські, політичні, державотворчі прикмети…».

25400700_1747184075312552_666122080_o

Найцікавішим моментом для учнівської молоді стала розмова з армійцями. Самоорганізація, відданість і героїзм пересічних краян, волонтерів, військовослужбовців і добровольців стали визначальними факторами, що дозволили зупинити агресора.

– Коли ми тримаємо в руках малюнки дітей, то душею і думками повертаємося до рідного дому, де завжди нас чекають. І не задумуємося про кулі над головою, про холод і страх, ми просто щасливі, що в нашім краю росте майбутнє, заради якого хочеться жити, – поділилися враженнями запрошені учасники АТО.

Наприкінці заходу присутні погодилися з думкою, що в наш час виховати патріота – обов’язок кожного свідомого українця.

Переглядів: 470