12 квітня 2018 року методист методичного кабінету  Галина Каліцінська  в рамках реалізації проекту «Впровадження інноваційних методик попередження дитячої злочинності та травматизму на дорогах Яворівського району», який здійснюється Благодійною організацією «Твоє право» за фінансової підтримки ТзОВ «КАРГІЛЛ ЕНІМАЛ НУТРІШН»,   провела  інформаційно-методичну нараду  оргкомітету. У  заході  взяли  участь  голова благодійного комітету компанії Мар’яна Пристайко,  керівник  проекту  Андрій  Гнида ,  директор Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Ганна Вань  та Наталія Юськів, заступник директора з навчально-виховної роботи.

Захист проекту відбудеться 27 квітня 2018 року в Новояворівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.  Початок  о 10.00 год.