У Яворівському районі місцевих та внутрішньо переміщених дітей запрошують провести #Літо_з_бібліотекою

У Яворівському районі місцевих та внутрішньо переміщених дітей запрошують провести #Літо_з_бібліотекою

#Літо_з_бібліотекою – це найкраща можливість для дітей поринути у світ літератури, познайомитися з творчістю нових для них письменників, відкрити нових героїв, пізнати нові світи за допомогою книжкових виставок, віртуальних подорожей та пізнавальних зустрічей в бібліотеці.
Відтак, днями в одну із бібліотек Мостиської територіальної громади завітали маленькі користувачі Карінка та Іванко разом зі своєю мамою з Києва, які з перших днів страшної війни змушені були покинути свою домівку та знайшли прихисток у нас в районі.
Діткам дуже цікаво спостерігали у бібліотеці, особливо за різними експонатами, які знаходяться в краєзнавчому куточку, а також переглядали розмаїття книжок. Іванко та Карінка підібрали собі книжечки для читання під своє вподобання.
Також у Яворівську дитячу бібліотеку завітали діти, які втікаючи від війни проживають у Яворівській громаді, і для них в кінозалі бібліотеки відбувся перегляд цікавого, пригодницького, захоплюючого мультфільму "Бігфут Молодший; Стань легендою!".
Діти впевнені, що Україна із Божою допомогою переможе у цій війні, і вони щасливо повернуться до своєї домівки.
В українських дітей незламний дух та сильна віра попри пережиті події.
Молимось за кожну дитину та віримо в нашу спільну перемогу!
Запрошуємо дітей Яворівщини та внутрішньо переміщених осіб до літніх читань! Проводьте літо з гарним настроєм, чарівними посмішками та улюбленими книжками!

Приходьте до дитячих бібліотек Яворівського району. Читайте, відпочивайте та спілкуйтеся.

Переглядів: 0