Вітаємо переможців ІІ туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії та трудового навчання

Вітаємо переможців ІІ туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії та трудового навчання (технології)

Рішення журі про визначення переможців ІІ туру ІІ етапу Всеукраїнської
учнівської олімпіади з географії

І
Радь Марта, учениця 8 класу Бірківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Т. Шевченка Івано-Франківської селищної ради (вчитель Ляхович О.І.);
Рис Марта, учениця 9 класу Новояворівського закладу загальної освіти І-ІІІ ступенів №1 Новояворівської міської ради (вчитель Карпевич Л.С.);
Левицька Мар’яна, учениця 10 класу Наконечнянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Яворівської міської ради (вчитель Зубач С.І.);
Кудан Ірина, учениця 11 класу Яворівської гімназії імені Осипа Маковея Яворівської міської ради (вчитель Копитко О.С.)

ІІ
Гібій Христина, учениця 8 класу Нагачівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Яворівської міської ради (вчитель Чиж М. М.);
Мацелюх Максим, учень 9 класу, Новояворівського закладу загальної освіти І-ІІІ ступенів №2 Новояворівської міської ради (вчитель Кіндрат І.В.);
Мельничук Анастасія, учениця 10 класу Новояворівського закладу загальної освіти І-ІІІ ступенів №3 Новояворівської міської ради (вчитель Гула Л.Я.);
Грабовський Юрій, учень 11 класу Новояворівського ліцею Новояворівської міської ради (вчитель Костів Г.М.)

ІІІ
Семеряк Богдан, учень 8 класу Завадівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Яворівської міської ради (вчитель Ціпивко Н. І.);
Гіщак Соломія, учениця 9 класу, Салашівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Яворівської міської ради (вчитель Стецишин Л. Г.);
Нагачевська Олена, учениця 10 класу Івано-Франківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Івано-Франківської селищної ради (вчитель Нечай М.І.);
Федик Петро, учень 11 класу Яворівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Яворівської міської ради (вчитель Конанець У.В.).

 

 

 

Рішення журі про визначення переможців ІІ туру ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технології)

І

1 Винарчик Вероніка, учениця 9 класу Новояворівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Гамулець С.Є.);
2. Срібна Анастасія, учениця 9 класу Шклівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. М. Корчака Новояворівської міської ради (вчитель Никіль У.Я.);
3. Батіг Святослав, учень 9 класу Новояворівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Процик О.Є.);
4. Маюк Вікторія, учениця 11 класу Старицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. імені Юрія Костіва Новояворівської міської ради (вчитель Герасімова Г.Я.);
5.Гнатишин Денис, учень 11 класу Шклівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. М. Корчака Новояворівської міської ради (вчитель Лещик В.Р.)

ІІ
1. Бучмага Анастасія, учениця 9 класу Бірківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка Івано-Франківсь-кої селищної ради (вчитель Кравець О.Я.);
2. Чипіль Назарій, учень 9 класу Шклівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. М. Корчака Новояворівської міської ради (вчитель Лещик В.Р.);
3. Андрущишин Христина, учениця 11 класу Бердихівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Новояворівської міської ради (вчитель Герасімова Г.Я.);
4. Хоча Віталій, учень 11 класу Новояворівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Процик О.Є.)

ІІІ
1. Козак Надія, учениця 9 класу Наконечнянського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника Яворівської міської ради Львівської області (вчитель Мисьо О.М.);
2. Кіндзюр Степан, учень 9класу Великопільського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Івано-Франківської селищної ради (вчитель КоваликВ.І.);
3. Лозинський Остап, учень 9 класу Ясниського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Памви Беринди Івано-Франківської селищної ради (вчитель Гірняк В.І.);
4. Була Марія, учениця 11 класу Новояворівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Глинська К.Д.);
5. Віхоть Марія, учениця 11 класу Середкевицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Яворівської міської ради Львівської області (вчитель Баліцька Л.В.);
6. Білець Андрій, учень 11 класу Середкевицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Яворівської міської ради Львівської області (вчитель Антонів В.Г.);
7. Петрів Микола, учень 11 класу Краковецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича Яворівської міської ради Львівської області (вчитель Гірняк В.М.);
8. Гладкий Роман, учень 11 класу Бірківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка Івано-Франківсь-кої селищної ради (вчитель Гой В.С.).

Переглядів: 0