Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

3 клас
І місце - Презлята Марія, учениця Івано-Франківського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Івано Франка Івано-Франківської селищної ради (вчитель Самотій О.Б.);
ІІ місце — Сичак Юстина, учениця Новояворівської початкової школи Новояворівської міської ради (вчитель Твердохліб Л.І.);
ІІІ місце — Якубік Софія, учениця опорного закладу “Мостиський ЗЗСО №1 І-ІІІ ст.” Мостиської міської ради (вчитель Баша О.Т.)

4 клас
І місце — Шпачинська Тетяна, учениця Шклівського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Мар’яна Корчака Новояворівської міської ради (вчитель Баран О.М.);
ІІ місце — Москович Анна, учениця опорного закладу “Мостиський ЗЗСО №1 І-ІІІ ст.” Мостиської міської ради (вчитель Люба Г.М.);
ІІІ місце — Павлишин Анна, учениця Мостиська Другої ЗОШ І-ІІ ст. Шегинівської сільської ради (вчитель Медвідь Н.Є.)

5 клас
І місце — Касюк Софія, учениця Золотковицької ЗОШ І-ІІ ст. Шегинівської сільської ради (вчитель Галишак С.Я.);
ІІ місце — Полянська Олена, учениця Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 Новояворівської міської ради (вчитель Вань Г.Н.);
ІІІ місце — Лозинський Артем, учень Лозинського ЗЗСО І-ІІ ст. Івано-Франківської селищної ради (вчитель Стадник О.М.)

6 клас
І місце — Романець Ірина, учениця Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 Новояворівської міської ради (вчитель Сидорович О.М.);
ІІ місце — Казак Наталія, учениця Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ст. Мостиської міської ради (вчитель Кужидло Г.Л.);
ІІ місце — Яворська Вікторія, учениця Івано-Франківського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Івана-Франка Івано-Франківської селищної ради (вчитель Виздрик І.П.);
ІІІ місце — Касюк Анастасія, учениця Золотковицької ЗОШ І-ІІ ст. Шегинівської сільської ради (вчитель Галишак С.Я.)

7 клас
І місце — Яворівська Юлія, учениця Новояворівського ліцею Новояворівської міської ради (вчитель Івахів І.Я.);
ІІ місце — Колодій Матвій, учень Івано-Франківського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Івана-Франка Івано-Франківської селищної ради (вчитель Гриньків Н.Р.);
ІІІ місце — Реведжук Андріана, учениця Балицького НВК “ЗОШ І-ІІІ ст-ДНЗ” Шегиенівської сільської ради (Гелета О.В.)

8 клас
І місце — Федьків Анна, учениця опорного закладу “Мостиський ЗЗСО №1 І-ІІІ ст.” Мостиської міської ради (вчитель Савчин Н.Я.);
ІІ місце — Торба Софія, учениця Балицького НВК “ЗОШ І-ІІІ ст-ДНЗ” Шегиенівської сільської ради (Гелета О.В.);
ІІІ місце — Мариняк Вікторія, учениця Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 Новояворівської міської ради (вчитель Вань Г.Н.)

9 клас
І місце — Федик Андріана, учениця Ком’янобрідського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Петра Андрусіва Новояворівської міської ради (вчитель Глинка О.С.);
ІІ місце — Гнидик Олександра, учениця Івано-Франківського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Івана-Франка Івано-Франківської селищної ради (вчитель Кубішин О.І.);
ІІІ місце — Павлівська Юлія, Гусаківський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ” Шегинівської сільської ради (вчитель Кінаш О.М.);
ІІІ місце — Раїник Юлія, учениця Пнікутського ЗЗСО І-ІІ ст. Мостиської міської ради (вчитель Кужидло Г.Л.)

10 клас
І місце — Максимишин Анастасія, учениця Шклівського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Мар’яна Корчака Новояворівської міської ради (вчитель Шавало О.Б., Гонтарик О.В.);
ІІ місце — Шемет Анастасія, учениця Бірківського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Тараса Шевченка Івано-Франківської селищної ради (вчитель Смага О.П.);
ІІІ місце — Бень Софія, учениця ліцею №3 м. Мостиська Мостиської міської ради (вчитель Подільчик З.С.)

11 клас
І місце — Боровець Анна, учениця Івано-Франківського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Івана-Франка Івано-Франківської селищної ради (вчитель Мороз Т.О.);
ІІ місце — Зозуля Олена, Новояворівського ліцею Новояворівської міської ради (вчитель Шипка Н.М.);
ІІІ місце — Танечник Марія, учениця Шегинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шегинівської сільської ради (вчитель Дилян Г.Л.);
ІІІ місце — Пасічна Вероніка, учениця опорного закладу “Мостиський ЗЗСО №2 І-ІІІ ст.” Мостиської міської ради (вчитель Чех З.Г.).

Нагадаємо, 27 листопада в ОЗ «Мостиський ЗЗСО 1 І-ІІІ ступенів» відбувся ІІ районний етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, метою якого є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державного, піднесення престижу української мови серед молоді.

Переглядів: 1