Відбулись змагання з шашок пам’яті Героя України Віталія Коцюби

24 лютого у приміщені Вороблячинській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися перші районні змагання з шашок пам’яті Героя України Віталія Коцюби присвячені п’ятій річниційого загибелі. Він був добре знаною людиною в селищі, патріотом своєї держави, спортсменом. Життя його обірвала ворожа куля 20 лютого 2014 р., але у нашій пам’яті він житиме вічно. Саме тому зібралися найсильніші спортсмени яворівського району та провели даний турнір.
Позмагатися в ерудиції та витримці прибуло біля 50 шашкістів із Старого Яру, Середкевич, Новояворівська, Дрогомишля, Черниляви, Яворова, Мужилович, Верблян, Немирова, Смолина, Вороблячина. Їх було поділено на 2 вікові групи: діти до 2002 р.н. та дорослі.
На початку змагань учасників привітали директор школи Клебан В.В., голова Немирівської селищної ради Бесага М.І. Про правила гри розповів головний суддя змагань Мруць Іван. Турнір відбувся за швейцарською системою дорослі 8турів, а діти 9. Час на партію по 15хвилин кожному до кінця партії. Призерів та переможців нагородили кубками, медалями та грамотами Яворівської райдержадміністрації та Районної ради.Також всі діти які брали участь в турнірі отримали солодкі призи. Після завершення турніру всіх учасників змагань запросили за святковий стіл.
Дорослі:
Кунець Юрій 14очок Старий Яр;
Галамай Тарас 12очок Середкевичі;
 Попович Ярослав 12очок Новояворівськ;
Юнаки та дівчата 2002р.н.та молодші:
Озимок Назар 15очок Вороблячин;
Фургало Олег 14очок Чернилява;
 Фургало Ярослав 13очок Чернилява.

Переглядів: 101