Відбулося засідання районної методичної комісії директорів та вихователів-методистів ЗДО

23 серпня 2019 року на базі Яворівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулося засідання районної методичної комісії директорів та вихователів-методистів ЗДО. Методист методичного кабінету О. Голубець проаналізувала розвиток дошкільної освіти у районі, прозвітувала про методичну роботу з педагогічними кадрами у 2018-2019 навчальному році та окреслила основні завдання роботи закладів дошкільної освіти у 2019 - 2020 навчальному році, розказала про структуру та нові підходи до організації районної методичної роботи у 2019 - 2020 н.р. з педагогічними працівниками закладів дошкільної освіти.

Разом з директорами та вихователями-методистами ЗДО опрацьовано інструктивно-методичні рекомендації МОН України «Щодо організації діяльності закладів освіти, що забезпечують здобуття дошкільної освіти у 2019/2020 навчальному році». О. Голубець презентувала «10 трендів в освіті», розповіла про особистість дошкільного педагога у вимірі запитів ХХІ століття, про переваги середовищної моделі організації життєдіяльності дітей та форми партнерської взаємодії при компетентнісному навчанні дошкільників. О. Голубець проаналізувала нові нормативні документи у сфері дошкільної освіти.

На завершення засідання педагоги, які здобули вагомі результати у навчанні та вихованні дітей були нагороджені грамотами відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

Переглядів: 80