Відбулося засідання районної методичної комісії вихователів молодших груп закладів дошкільної освіти

Мова – це найважливіший інструмент навчання та виховання, тому головне завдання педагогів-дошкільників – це навчити дітей любити рідну мову з раннього дитинства. 13 листопада 2019 року на базі ДНЗ №1 м. Яворова відбулося засідання районної методичної комісії вихователів молодших груп закладів дошкільної освіти на тему «Формування комунікативно мовленнєвої компетенції дошкільників».

Педагоги переглянули інтегроване заняття з дітьми молодшої групи «Стежинами осінньої казки», яке провела вихователь І. Трубега. Методист методичного кабінету О. Голубець ознайомила учасників з принципами розвитку рідної мови дітей дошкільного віку в педагогічній спадщині В. Сухомлинського, проаналізувала систему вимог В. Сухомлинського до діяльності педагога та надала рекомендації педагогам, щоб спілкування було ефективним та приємним.

Керівник методичної комісії О. Либа провела з педагогами тренінг «Мистецтво комунікації як чинник професійної компетентності педагога-дошкільника». Вихователі під час виконання творчих вправ визначались щодо правил ефективної вербальної та невербальної комунікацій, адже культура мовлення педагога показує рівень його інтелігентності та освіченості.

Переглядів: 11