У Яворові стартував Марафон професій

Вибір професії – важливий крок в житті кожної людини. Від нього залежить те, чи отримуватиме особа задоволення від власної професійної діяльності, наскільки корисною та потрібною буде ця діяльність і чи досягне особа успіху у своїй кар’єрі.

Щоб допомогти комусь зрозуміти своє місце у житті та напрям руху в майбутнє, потрібно пізнати власні бажання, потреби, власне місце в професійному та особистісному просторі, а також і власний напрям руху. З такою метою на Львівщині 19.03.2018 року стартував профорієнтаційний захід для учнівської молоді "Марафон професій" із актуальної та перспективної професії «швачка».

IMG_7147

Участь у заходах які проводилися Яворівською районною філією взяли учні Залузьскої ЗОШ І-ІІ ст. 8-9 класів. Школярам було продемонстровано відеофільми про навчальний заклад, який навчає цієї професії та проведено презентацію роботодавця - майстра швейної справи.

Після заходів у центрі зайнятості, учні відвідали підприємство м. Яворова ТзОВ «Елегант», адже що некажіть, а краще раз побачити ніж сім раз почути. Працівники Елеганту радо зустріли дітей, показали їм швейну майстерню, охочим запропонували спробувати себе на робочому місці швачки.

Варто зауважити, що фахівці служби зайнятості та відділу освіти, спільно з батьками дитини, мають змогу професійно зорієнтувати молодь на вибір того чи іншого фаху, довести його значимість для неї, а також працедавців конкретної території.

Переглядів: 331