У Яворівському районі останній дзвоник провели 63 школи

У Яворівському районі останній дзвоник провели 63 школи

Переважно в районі свято в очній формі проводили для випускних класів, для інших – дистанційно. В окремих школах влаштували благодійні ярмарки для збору коштів на підтримку української армії:

Зазначимо, кількість дітей із числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на території району, становить 1352, з них 324 навчаються у закладах освіти району. За  кордоном перебувають 3990 учнів та 153 педагогічних працівники.

«Завершити навчальний рік у терміни визначені відповідно до чинного законодавства рішенням педагогічної ради закладу. Свято останнього дзвоника провести у формі, погодженій з батьківським комітетом закладу, а свято вручення випускникам документів про освіту провести, по можливості, в очному форматі з врахуванням усіх умов безпеки. Також закликаємо утриматися від проведення випускних вечорів та замінити їх доброчинними заходами для підтримки Збройних Сил України!», - зазначив директор департаменту Олег Паска.

Додамо, що свято останнього дзвоника провели вже у 42 школах Львівщини.

Переважно в області свято в очній формі проводили для випускних класів, для інших – дистанційно. В окремих школах влаштували флешмоби та благодійні ярмарки для збору коштів на підтримку української армії:

Львівський, Золочівський, Червоноградський  - урочистості (очні форми) лише для випускних класів

Самбірський район - переважно будуть свята з урочистостями для випускних класів з урахуванням безпекової ситуації.

Стрийський район – у 6 громадах – дистанційно, у 7 громадах – змішано (флешмоби, ярмарки, збір коштів для ЗСУ), у 2 громадах – очно (в тому числі ярмарки для збору коштів для ЗСУ).

Дрогобицький район – частина шкіл - дистанційно, частина - очно.

Переглядів: 11