Тренінг «МОДЕЛЮВАННЯ ШКОЛИ БЕЗПЕЧНОГО ЖИТТЯ»

3 листопада 2017 в рамках реалізації проекту «Впровадження інноваційних методик попередження дитячої злочинності та травматизму на дорогах Яворівського району» було проведено тренінг для 24 педагогів загальноосвітніх навчальних закладів району та 10 поліцейських Яворівського районного відділу Національної поліції на тему «МОДЕЛЮВАННЯ ШКОЛИ БЕЗПЕЧНОГО ЖИТТЯ».

Усі вони готуються бути тренерами у Школі безпечного життя, що відбуватиметься у 24 загальноосвітніх навчальних закладах району. Основна мета проекту: об’єднати зусилля поліцейських та педагогів задля безпеки дітей, попередити випадки вчинення підлітками протиправних дій, навчити школярів правилам безпечної поведінки у школі, на вулиці, в побуті, на дорозі.

Майстерність тренерів Олега Ломаги, Оксани Івасів, Галини Лемішко, ретельно продумані технічні питання та комфортні умови праці допомогли усім присутнім миттєво подолали всі бар’єри. Поліцейські та педагоги – одна команда, яка вдосконалювала свої вміння та навчалася нових прийомів і навичок.

Другий день занять завершився у доброму настрої та нестримному бажанні реалізувати задумане серед учнівської молоді Яворівського району.  Захід відбувається за фінансової підтримки ТзОВ «КАРГІЛЛ ЕНІМАЛ НУТРІШН».

Переглядів: 739