Школа професійної адаптації вчителів іноземної мови

Однією з дієвих форм методичної роботи з педагогічними кадрами є школа молодого вчителя, направлена на підвищення фахової компетентності та розвиток потенціалу молодих учителів. 10 жовтня 2019 року у приміщенні опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» відбулося заняття школи професійної адаптації вчителів іноземної мови. Молоді педагоги мали можливість ознайомитися із творчою лабораторією Осетрової Ольги Федорівни, учителя англійської мови навчального закладу, відвідати урок у 5 класі.

На уроці панувала доброзичлива атмосфера, Ольга Федорівна приділила велику увагу використанню активних та інтерактивних форм і різноманітних методів роботи на уроці. Лідія Щудлюк ознайомила вчителів із методами та технологіями навчання для формування мовної та мовленнєвої компетенції школярів, розвитку критичного мислення.

Марина Дорожівська поділилася досвідом роботи у 2 класі, проблемами, які постають перед вчителями у процесі навчання, наявними додатковими ресурсами, які учитель може використовувати під час роботи та з метою удосконалення власної професійної майстерності. Висловлюю щиру подяку керівникам опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» та педагогам за сприяння у проведенні заходу.
Лідія Щудлюк

Переглядів: 10