Проведено II тур II етапу (районного) Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства, фізики, хімії та інформаційних технологій

10 та 11 грудня у Яворівському районі проведено II тур II етапу (районного) Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства, фізики, хімії та інформаційних технологій.

Змагалися переможці І туру олімпіад Яворівської, Новояворівської, Івано-Франківської та Мостиської громад.

Дякуємо оргкомітетам та журі за відповідальність та високий професіоналізм, керівникам закладів освіти (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, Яворівської гімназії імені Осипа Маковея, Яворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, Яворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 імені Тараса Шевченка) за створення належних умов для проведення олімпіад.

З попередніми результатами можна ознайомитися за посиланням:

ХІМІЯ_Попередні результати

Правознавство_попередні резудьтати

Фізика (попередні результати)_районні олімпіади

Форми протоколу(попередні результати)_районні олімпіади (3)

Засідання Апеляційної комісії відбудеться о 15 год 12.12.2022.

Заяви на апеляцію подаються до 13 год 12.12.2022.