Професійне самовизначення старшокласників

Проблема професійного самовизначення старшокласників - одна з найактуальніших проблем юнацького віку. Саме тому у нашому навчальному закладі особлива увага приділяється професійному самовизначенню учнів. З метою сприяння формуванню стійких професійних намірів класні керівники разом із шкільною психологічною службою допомагають учням скласти програму індивідуальної самопідготовки, ознайомлюють із різноманітним світом професій.

22. 11.2017 класним керівником (9-А) Тиховською Д. І. та практичним психологом Ізб'янською С. А. для учнів 9-10 класів була організована екскурсія в академічне містечко Українського католицького університету, який є відкритою академічною спільнотою, що живе східнохристиянською традицією і виховує провідних спеціалістів, професіоналів для служіння в Україні та за її межами.

Куратор відділу спеціальних колекцій центру Шептицького Оксана Палій провела екскурсію. Учні побачили сучасну бібліотеку та читацький зал з інноваційними технологіями. Дітям була продемонстрована колекція із старовинними словниками, підручниками з музики для церковного співу 500 - річної давнини, богословські книги, нотні твори Баха та Моцарта. Присутні мали можливість переглянути мультимедійну виставку присвячену життєвому шляху Митрополита Андрея Шептицького. Пані Оксана ознайомила учнів з переліком факультетів при університеті.

На завершення екскурсії діти відвідали університецьку їдальню, де мали можливість посмакувати стравами та смаколиками. В гарному та позитивному настрої повернулись додому.

Переглядів: 831