Підготовка до проведення пробного ЗНО-2018

       У закладах освіти району іде підготовка до проведення пробного ЗНО-2018.     Головний спеціаліст відділу освіти В.Кунанець проводить навчання та інструктажі з залученими працівниками щодо загальних питань організації, проведення та особливостей пробного ЗНО поточного року, порівняння процедур пробного та сертифікаційного ЗНО. Педагоги працювали з Технологічною картою старшого інструктора (інструктора), Технологічною карто чергового, основними документами та матеріалами пункту ЗНО. Після теоретичних занять залучені працівники самостійно опрацьовують, закріплюють, узагальнюють матеріали, проходять тестування та отримують сертифікати.

У цьому році пробне ЗНО відбудеться 24 березня з української мови у чотирьох пунктах тестування: Яворівській гімназії імені Осипа Маковея, опорному закладі «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка», Новояворівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та ДНЗ «Новояворівське вище професійне училище». 31 березня пробне ЗНО з математики, ісорії України, географії, біології, фізики та хімії пройде в опорному закладі «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1», з іноземних мов у місті Львові.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

        Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

  • ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;
  • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитись ефективно розподіляти час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

 

Учасникам бажаємо успіхів!

 

 

 

Переглядів: 973