Освітяни Львівщини запускають серію благодійних аукціонів на потреби захисників

Освіта Львівщини працює на Перемогу!
Освітяни Львівщини запускають серію благодійних аукціонів на потреби захисників.
Щоб ефективно боронити країну та долати ворога наші захисники потребують нашої активної підтримки. Ось і зараз до освітян звернулися розвідники з 8-го полку Сил Спеціальних Операцій ЗСУ. Для того, щоб добре відпрацьовувати вночі та косити ворога хлопцям потрібен Дрон з тепловізійним датчиком.
Орієнтовна сума збору - 250 тис.грн.
Для того, щоб назбирати кошти на дрон та наступні потреби бійців освітяни Львівщини розпочинають серію благодійних аукціонів. Лотами виступають вироби учнів закладів освіти області.
«Ми розпочинаємо благодійний аукціон виробів та послуг від закладів освіти Львівщини. Кожен, хто бажає, може придбати лоти в тематичній групі в соціальних мережах. Впевнений, що такі речі стануть в пригоді кожному в домі, nа водночас ми допоможемо нашому війську. Ви побачите, які чудові й оригінальні речі вміють виготовляти наші заклади освіти. Вам просто потрібно їх придбати та насолоджуватися. Всі кошти, які будуть виручені в процесі аукціону будуть скеровані для збройних сил. Зокрема, на дрон з тепловізором для 8 полку ССО», - прокоментував начальник відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки, професійної освіти ДОН ЛОВА Іван Пикус.
Переглянути лоти, зробити ставку та допомогти бійцям можна в тематичній групі Освіта Львівщини для Перемоги: https://bit.ly/3xpzQNO
Зверніть увагу!
Торги ведуться виключно в групі. Ставки приймаються під дописами.
Пропозиції оновлюються щодня.
Скористайтесь нагодою придбати якісний виріб та зробити внесок в нашу Перемогу!
Якщо ви бажаєте долучитись до збору на дрон, скидайте внески на карту Монобанку:
4441 1144 1794 0853
Важливо: відправляючи кошти пишіть в призначенні платежу «ССО на дрон»!
Переглядів: 0