Наша гордість

Яворівська гімназія імені Осипа Маковея

Флис  Наталія, учениця 8 класу, ІІІ місце хімії (учитель Мигаль Н.П.);

Петровська Олександра, учениця 10 класу, ІІІ місце хімії (учитель Мигаль Н.П.);

Піта Роман, учень 10 класу, ІІІ місце хімії (учитель Мигаль Н.П.);

Турба Юлія, учениця 11 класу, ІІ місце з англійської мови (учитель Комісар І.В);

Пелиню Тарас, учень 11 класу,   ІІ місце з інформаційних технологій (учитель Лещишин М.Д.);

Гринчак Роман, учень 8 класу,   ІІ місце з географії (учитель Шульган О.Г.);

Тишик Вікторія, учениця 7 класу, ІІІ місце з математики (учитель Кригуль У.В.);

Филянець Андрій, учень 11 класу,   ІІІ місце з економіки (учитель Грицан Л.П.);

Бачало Роман, учень 11 класу, ІІІ місце з біології (учитель Бачало О.Р.);

Маюк Анастасія, учениця 7 класу, ІІІ місце з основ християнської етики (учитель Горох М.С.)

Яворів гімна.

Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Бамбурова Юліана, учениця 10 класу, ІІ місце з інформаційних технологій (учитель Манько Н.М.);

Гембаровський Олег, учень 9 клас, ІІ місце  у ІІ етапі, ІІІ місце у IV етапі з інформаційних технологій, ІІ місце у IV етапі інтернет-олімпіади (учитель Манько Н.М.);

Когут Давид, учень 11 класу, ІІ місце  у ІІ етапі з інформатики, ІІ місце з інформаційних технологій, ІІІ місце у IV етапі з інформаційних технологій (учитель Манько Н.М.);

Ситків Роман, учень 10 класу, ІІ місце з інформаційних технологій (учитель Манько Н.М.);

Проценко Софія, учениця 9 класу, ІІІ місце з інформаційних технологій (учитель Манько Н.М.);

Винарчик Наталія, учениця 10 класу, ІІ місце з екології (учитель Мурин Л.І.), ІІІ місце з основ християнської етики (учитель Здебська Л.М.);

Попівняк Марія, учениця10 класу, ІІІ місце з екології (учитель Мурин Л.І.);

Стойка Юлія , учениця 9 клас, ІІІ місце з основ християнської етики (учитель Здебська Л.М.).

яворів

Шклівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

Жукевич Олег, учень 8 класу, І місце з української мови та літератури, учителі Брода І. Г., Козак М. І, ІIІ місце з історії, учитель Глова М.  М.;

Назаркевич Анастасія, учениця 9 класу, І місце з трудове навчання (учитель Никиль У.  Є.);

Слиш Юлія, учениця 9 класу, ІІ місце з української мови та літератури, учитель Брода І. Г., ІІ місце з правознавства, учитель Сенюта Я. І., ІІ місце в обласному турнірі юних біологів, учитель Лаба Г.І

Гнилюх Анастасія, учениця 10 класу, ІІІ місце з біології, ІІ місце в обласному турнірі юних біологів, учителі Грет Л. П. та Лаба Г.І;

Завальнюк Мар’яна, учениця 10 класу, ІІ місце з правознавства, учитель Сенюта Я. І.,

Гопотяк Павліна, учениця 10 класу, ІІ місце з правознавства, учитель Сенюта Я. І.,

Мисько Владислав, учень 8 класу, І місце у ІІІ етапі ХVIІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, учитель Скобало В. В.

шкло

Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна

Турко Ірина, учениця 8 класу, ІІІ місце з української мови та літератури, учитель української мови та літератури Гарбуз Г.Д

чернилява

Старицька ЗОШ І – ІІІ ступенів

Горбань Олена, учениця 9 класу, ІІІ місце з християнської етики, учитель Щадило В. С.;

Кулеба Юлія, учениця 9 класу, ІІ місце в обласному турнірі юних біологів, учитель Мацик Л. А.

Середкевицький НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»

Грицишин Наталія, учениця 8 класу, ІІ місце з історії, учитель Хомутник Л. Ф.;

Хомутник Оксана, учениця 9 класу, ІІІ місце з англійської мови, учитель Ферцович Ю. В.

середкевичі2

          Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

 

Рось Марія,  учениця 10 класу, ІІ місце з основ християнської етики (учитель Кушнір І. М.);

Береза Марія, учениця 10 класу, ІІ місце з трудового навчання (учитель Глинська К. Д.);

Стадник Вікторія, учениця 11 класу,  ІІ місце в обласному турнірі юних біологів;

Баран Вікторія, учениця 11 класу, ІІ місце в обласному турнірі юних біологів (керівник Козакул Н. М.).

опорн

Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей»

Качмар Лілія - Евеліна, учениця 11 класу, ІІІ місце з англійської мови (учитель Скобало С.І.), ІІІ місце з правознавства (учитель Барбара М.М), ІІІ місце в обласному турнірі юних економістів;

Стасів Соломії, учениця 10 класу, ІІІ місце з екології (учитель Бабій Л.І.);

Іваник  Богдан, учень 9 класу, ІІІ місце з фізики (учитель Ведута О.В.), ІІІ місце з математики (учитель Карпа М.Ю.);

Барандій Олександр, учень 10 класу, ІІ місце з астрономії (учитель Процікевич З.Й.),  ІІІ місце з фізики (учитель Кравцов Ю.В.);

Лаган Роман, учень 9 класу,  ІІІ місце з хімії (учитель Фолюш І.М.);

Киринюк Яніна, учениця 9 класу,  ІІІ місце з географії (учитель Костів Г.М.);

Кутна  Оксана, учениця 10 класу, ІІ місце з української мови та літератури (учитель Ястремська Л.М.), ІІ місце з правознавства (учитель Барбара М.М), ІІІ місце у ІІ етапі ХХ Всеукраїнського турніру юних істориків;

Раб Іванна – Таміла, учениця 9 класу, І місце з правознавства (учитель Барбара М.М);

Данило Марко, учень 8 класу, ІІІ місце з географії (учитель Костів Г.М);

Василиця Олександр, учень 11 класу, ІІІ місце з біології (учитель Бабій Г.Я.);

Фолюш Дем’ян, учень 8 класу, ІІІ місце з фізики(учитель Процікевич З.Й.), ІІІ місце з математики (учитель Флюд В.М.),, ІІІ місце з хімії  (учитель Громик Н.М.);

Коцюмбас Яна, учениця 10 класу, ІІІ місце з екології (учитель Бабій Л.І.);

Максимишин Роксолана, учениця 8 класу, І місце з основ християнської етики (учитель Цікало В.Д.);

Гринишин Дмитро, учень 11 класу, ІІІ місце в обласному турнірі юних економістів;

Брода Софія, учениця 11 класу, ІІІ місце в обласному турнірі юних економістів;

Дільна Діана, учениця 11 класу, ІІІ місце в обласному турнірі юних економістів;

Моляща Аліна, учениця 11 класу, ІІІ місце в обласному турнірі юних економістів (керівник команди юних економістів Шалавило Г.С.).

нов

Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

 

Вітів Назарій, учень 11 класу, ІІІ місце з географії, учитель Кіндрат І.В.;

Гуль Максим, учень 9 класу, ІІ місце з географії , учитель Кіндрат І.В.;

Кизик Оксана, учениця  8 класу, ІІІ місце з основ християнської етики, учитель Цікало В. Д.

Новояворівськ ліцей

Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

Ференц Максим – учень 8 класу , ІІ місце з географії, учитель Хабак  І.П.;

Мартиник Ростислав - учень 10 класу , ІІІ місце з географії, учитель Хабак  І. П.;

Гуцал Остап – учень 8 класу, ІІІ місце з фізики, учитель Пучак Н. І.;

Рокошевська Марта - учениця 9 класу, ІІ місце з географії, учитель Хабак  І. П.; ІІІ місце у ХХ Всеукраїнському турнірі юних істориків;

Афанасьєва Марія - учениця 10 класу, ІІІ місце з англійської мови, учитель Козаченко Тетяна Олександрівна; ІІІ місце у ХХ Всеукраїнському турнірі юних істориків;

Попович Еріка-Валерія - ІІІ місце у ХХ Всеукраїнському турнірі юних істориків- керівники команди Стецькович Лілія Михайлівна та Горгут Галина Василівна;

3

Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва

Русановська Марія, учениця 11 класу, І місце з правознавства, учитель Наумко М. М., ІІ місце з української мови та літератури, учитель Дида В.М.

4

 

Краковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича

Байдала Олеся, учениця 8 класу, ІІ місце з біології (учитель Гангур С.М.);

Хоростіль  Володимир, учень 9 класу, ІІ місце з біології (учитель Гангур С.М.).

Смерик Маріанна, учениця 10 класу,  ІІІ місце у ІІІ етапі VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, учитель Ваньо О. С.

5 6

Наконечнянська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Дроф’як Андріана, учениця 10 класу, ІІ місце з екології  (учитель Ситків Л.В.)

7

 

Переглядів: 4,122