Нарада з директорами загальноосвітніх навчальних і дошкільних закладів

30 травня 2018р в Яворівській райдержадміністрації  Орест Хлян провів нараду з директорами шкіл та ДНЗ м Яворова, на якій були присутні керівники загальноосвітніх навчальних і дошкільних закладів та начальник централізованого господарського обслуговування відділу освіти Юрій Боровий. У роботі наради взяв участь заступник  голови Яворівської районної ради Володимир Мацелюх.

На нараді обговорено питання завершення навчального року, стану фінансування навчальних закладів, впровадження нового  Державного стандарту  початкової освіти

Керівники навчальних закладів прозвітували про проведені ремонтні роботи, які було виконано за рахунок коштів районного бюджету. Так, у Яворівській гімназії ім. Осипа Маковея було розпочаті роботи по ремонту спортзалу; планується перекриття ІІ корпусу Яворівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 з повною заміною дерев’яних конструкцій, а також встановлення відеонагляду ; в опорному закладі «Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка» тривають роботи по ремонту майстерні і також буде встановлено відеонагляд задля безпеки дітей; в ДНЗ «Сонечко» завершені роботи по отепленню фасаду тощо.

Керівники навчальних закладів зверталися із запитаннями, що виникали в ході наради, а саме процес зарахування дітей в ДНЗ.

Голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян, що основна мета– це спільна робота заради та на благо дітей і у цьому ж напрямку, потрібно і рухатись надалі, забуваючи  про особисті амбіції та емоції , а керівникам шкіл потрібно взяти під особистий контроль виконання робіт, що відбуваються в навчальних закладах.  Орест Хлян зауважив, що створення належних умов для творчого, інтелектуального розвитку дітей є одним з пріоритених у роботі районної влади

Переглядів: 223