На Яворівщині відбулася нарада керівників відділів освіти територіальних громад

На Яворівщині відбулася нарада керівників відділів освіти територіальних громад

У четвер, 2 червня, відбулася робоча нарада керівників відділів освіти територіальних громад Яворівського району щодо подальшого механізму розвитку освітянської сфери у районі в час війни.

Нарада відбулася під керівництвом директора департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації Олега Паски; за участі начальниці відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи Ірини Сислюк та в.о. начальниці відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та молоді Яворівської районної військової адміністрації Оксани Майхер.

У форматі діалогу обговорено питання особливостей завершення 2021-2022 навчального року, впорядкування мережі, охоплення навчанням внутрішньо переміщених дітей та проаналізували можливість створення умов для переходу закладів освіти на очне навчання у новому 2022/2023 навчальному році в умовах воєнного стану у розрізі кожного закладу освіти територіальних громад.

Окрім цього, підсумували проведену роботу у Яворівському районі з питань формування перспективної мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти. З урахуванням вимог законодавства до ліцеїв, безпечного, інклюзивного та цифрового освітнього простору, демографічних показників розвитку територіальних громад, їх спроможності, профілізації старшої профільної школи та необхідності охоплення у районі усіх профілів навчання, визначених законодавством, та з метою гарантування і забезпечення права кожного учня на вибір відповідного профілю навчання у 6 громадах району планується створення 9 ліцеїв.

“Наше завдання докласти максимум зусиль, аби розпочати навчальний рік очнім форматі. Діти повинні піти до школи та здобувати якісну освіту” - директор департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації Олег Паска

Зазначимо, на Яворівщині функціонує 98 закладів загальної середньої освіти. Станом на сьогодні 44 заклади Яворівського районі забезпечені бомбосховищами та найпростішими укриттями і мають усі шанси розпочати навчальний рік 2022-2023 в очному режимі. Решта заклади зможуть розпочати повноцінний навчальний процес за умови вирішення питання з укриттями.

Переглядів: 6