Місця щасливих людей

До Міжнародного дня сім’ї вихованці гуртків «Екологічне краєзнавство» (смт Івано-Франкове) Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризмуорганізували свято «Моя туристична сім’я». Гуртківці зібрали фото-колажі із своїх сімейних мандрівок та ділилися враженнями і спогадами про щасливі моменти проведені в родинному колі. 

Травень багатий на свята і нещодавно, діти вітали своїх мам, але уваги для найрідніших не буває забагато. Тож, керівник гуртка Світлана Плесак навчила учнів Янівська школа виготовляти квіти-сувеніри своїми руками. 

Керівник гуртка Дарія Тиховська зазначила, що завершується навчальний рік, незабаром розпочнеться період літніх канікул і відпусток, тому даним заходом ми хотіли нагадати батькам, наскільки важливо проводити час разом. Для цього не обов’язково летіти в далекі заморські краї. Чимало незвіданих куточків оточують нас. До речі, ідеальним місцем для короткотривалого, бюджетного відпочинку є рекреаційні осередки Яворівський Парк в селах Лелехівка, Верещиця, ур. «Мочарі» поблизу с. Дубровиця, ур. «Козулька» біля с. Крехів.

Про схожість міцної сім’ї із пташиним гніздом вела мову заступник начальника відділу екоосвіти і рекреації Яворівського НПП Марія Лазурко (Mariia Lazurko) . Вона розповіла, що можна поєднувати відпочинок і пізнання, наприклад, спостерігаючи за птахами, комахами, рослинним світом. Як заохочення, науковець роздала учням картки із зображенням птахів і просила зазначати кого, де і коли діти побачать.

Приходять на згадку слова отця Івана Гавришкевича «А я Вас заведу в недалеку сторону, де тут ось під самим Львовом царствує в первісній чистоті непорочна природа, де гори, долини, камінь, вода, ліс, зілля, а подекуди й людська рука зложились на те, щоби розвеселити око Ваше пречудовим видом».
Тож, пам’ятаймо, що сімейний відпочинок в природі зміцнює стосунки у сім’ї, роблячи її здоровішою не лише фізично, а й духовно.

Переглядів: 77