ІІ Міжшкільний літературний конкурс імені Романа Лубківського “Лелече віче”

Днями у Бірківському НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» імені Тараса Шевченка вдруге відбувся ІІ етап Міжшкільного літературного конкурсу імені Романа Лубківського "Лелече віче" серед учнів 1-11 класів. Юні таланти змагалися у номінаціях «Дивослово» (читання поезій  Р. Лубківського) та «Літературна творчість» (написання власних поетичних і прозових творів учнями 5-11 класів). Конкурс заснований у 2016 році.  Засновником Конкурсу є комунальний заклад  Бірківський  навчально-виховний  комплекс «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» імені Тараса Шевченка. До організаційного комітету входять також представники органу місцевого самоврядування, представники батьківського комітету Бірківського НВК.

         Журі конкурсу, в складі методиста з української мови та літератури районного методичного кабінету Марії Пономарьової, головного редактора районної газети «Яворівщина», заслуженого журналіста України,  Володимира Дацка, голови Бірківської сільської ради Володимира Кульчицького,  відзначило високий рівень організації конкурсу, а найголовніше - незгасаючий інтерес юних українців до поетичного слова. Директор Бірківського НВК Анатолій Лінник наголосив на тому, що Роман Лубківський залишив по собі великий доробок поетичного слова поряд із літературознавчими, мистецтвознавчими роботами. Це надає шанувальникам творчості митця широкі можливості для подальшого та глибшого вивчення його літературної спадщини.

         Цьогоріч свіжу нотку в конкурс вніс творчий колектив «Ясени», представивши поетично-пісенне попурі «Сувій пейзажів». У композиції брали участь понад двадцять дітей на чолі з педагогом-організатором Ясниського НВК Бруквач Оксаною. Окрім того, учасниками конкурсу були Вороцівського НВК, Домажирського НВК, Рясне-Руського НВК, Рокитнянської ЗОШ І ст. Організатори заходу радо запрошують представників інших шкіл Яворівщини до участі в конкурсі в наступні роки. Двері Бірківської школи гостинно відчинені для шанувальників поезії.

    На завершення учні та педагоги Бірківського НВК підготували чудову поетично-музичну композицію, побудовану на поезії Романа Лубківського. Окрасою свята були танцювальний колектив молодших учнів школи під керівництвом керівника шкільного хореографічного гуртка Мар’яни Васільєвої та шкільний хор під керівництвом учителя-методиста, керівника вокально-хорового гуртка Наталії Лозинської.

     Організатори заходу  щиро вдячні всім учасникам конкурсу, членам компетентного журі, а також спонсорам. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Переглядів: 566