У загальноосвітніх навчальних закладах Яворівського району відбудеться Свято Першого дзвоника відбудеться 3 вересня
Кожен навчальний заклад самостійно визначає формат проведення свята першого дзвоника.
Графік
проведення свята «Перший дзвоник» 3 вересня 2018 року
у закладах загальної середньої освіти району
№ | Навчальний заклад |
Час |
1 | Опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка» | 8.30 |
2 | Опорний заклад «Краковецька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Романа Шухевича» | 9.00 |
3 | Опорний заклад «Немирівська ЗОШ І-ІІІ ст.» | 9.00 |
4 | Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 | 10.00 |
5 | Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 | 9.00 |
6 | Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 | 9.00 |
7 | Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» | 9.00 |
8 | Шклівська ЗОШ І-ІІІ ст. | 9.00 |
9 | Яворівська гімназія ім. Осипа Маковея | 9.15 богослужіння у храмі св Юрія |
10 | Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 | 10.15 богослужіння у храмі св Юрія |
11 | Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Тараса Шевченка | 9.30 |
12 | Бердихівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» | 8.30 |
13 | Бірківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» імені Тараса Шевченка | 9.00 |
14 | Верблянська ЗОШ І-ІІІ ст. | 9.00 |
15 | Віжомлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Севери – ДНЗ» | 9.30 |
16 | Вороцівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» | 9.00 |
17 | Глиницький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» | 8.30 |
18 | Домажирська ЗОШ І-ІІІ ст. | 9.00 |
19 | Дрогомишлянський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Василихи – ДНЗ» | 9.30 |
20 | Завадівська ЗОШ І-ІІІ ст. | 9.00 |
21 | Кам’янобрідська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Андрусіва | 9.30 |
22 | Любинська ЗОШ І-ІІІ ст. | 9.00 |
23 | Нагачівська ЗОШ І-ІІІ ст. | 8.30 |
24 | Наконечнянська ЗОШ І-ІІІ ст. | 9.30 |
25 | Прилбицька ЗОШ І-ІІІ ст. імені Митрополита Андрея Шептицького | 8.30 |
26 | Рогізненський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» | 9.30 |
27 | Рясне-Руський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» | 8.30 |
28 | Середкевицький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» | 9.00 |
29 | Смолинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» | 9.00 |
30 | Старицька ЗОШ І-ІІІ ст. | 9.00 |
31 | Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Теодора Перуна | 9.00 |
32 | Ясниський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Памви Беринди – ДНЗ» | 8.30 |
33 | Бунівська ЗОШ І-ІІ ст. ім. Юрія Липи | 8.30 |
34 | Великопільський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» | 9.00 |
35 | Воледобростанська ЗОШ І-ІІ ст. | 9.00 |
36 | Вороблячинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Героя України Віталія Коцюби | 9.00 |
37 | Грушівська ЗОШ І-ІІ ст. | 9.00 |
38 | Дацьківська ЗОШ І-ІІ ст. | 9.00 |
39 | Добростанська ЗОШ І-ІІ ст. | 9.00 |
40 | Дубровицька ЗОШ І-ІІ ст. | 9.00 |
41 | Залузька ЗОШ І-ІІ ст. | 10.00 |
42 | Калинівська ЗОШ І-ІІ ст. | 9.00 |
43 | Котівська ЗОШ І-ІІ ст. | 9.00 |
44 | Коханівська ЗОШ І-ІІ ст. | 9.00 |
45 | Лозинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» | 9.00 |
46 | Мальчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» | 9.00 |
47 | Мужиловицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» | 9.00 |
48 | Наконечнянська ЗОШ І-ІІ ст. | 8.30 |
49 | Новинська ЗОШ І-ІІ ст. імені Тараса Пазина | 8.30 |
50 | Оселівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» | 9.30 |
51 | Порічанський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» | 8.30 |
52 | Салашівська ЗОШ І-ІІ ст. | 8.30 |
53 | Сарнівська ЗОШ І-ІІ ст. | 9.00 |
54 | Семирівська ЗОШ І-ІІ ст. імені Юрія Приходи | 8.45 |
55 | Свидницький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» | 8.30 |
56 | Староярська ЗОШ І-ІІ ст. | 8.30 |
57 | Терновицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» | 10.00 |
58 | Черчицький НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» | 9.00 |
59 | Чолгинська ЗОШ І-ІІ ст. | 9.00 |
60 | Новояворівська ЗОШ І ст. | 9.00 |
61 | Яворівська ЗОШ І ст. | 8.30 |
62 | Верещицька ЗОШ І ст. | 10.00 |
63 | Волелюбинська ЗОШ І ст. | 9.00 |
64 | Колоницька ЗОШ І ст. | 8.30 |
65 | Лелехівська ЗОШ І ст. | 9.00 |
66 | Липинська ЗОШ І ст. | 9:00 |
67 | Молошковицька ЗОШ І ст. | 10.00 |
68 | Морянецька ЗОШ І ст. | 9.00 |
69 | Поланківська ЗОШ І ст. | 9.00 |
70 | Порубська ЗОШ І ст. | 9.00 |
71 | Рокитнянська ЗОШ І ст. | 02.09.2018
о 9.00 |
72 | Старицька ЗОШ І ст. | 01.09. о 9.30 |
73 | Страдчанська ЗОШ І ст. | 9.00 |
74 | Ямельнівська ЗОШ І ст. | 10.00 |
75 | Яворівський НВК «ДНЗ – ЗОШ І ст.» | 8.30 |