Директорам ЗЗСО Яворівського району про надання методичних рекомендацій

У зв’язку з карантином з 12.03. по 03.04.2020 року методичний кабінет відділу освіти надає методичні рекомендації щодо організації навчання учнів через

Інтернетресурси.

Алгоритм дій
1. Класний керівник створює вайбергрупу з учнів певного класу, долучає до неї всіх учителів-предметників, які викладають в цьому класі.
2. Учителі-предметники відповідно до розкладу занять з 13.03.2020 року надсилають завдання для учнів. Завдання мають бути спрямовані на виконання календарного планування по 03.04.2020 року. Рекомендуємо запропонувати школярам посилання на корисні онлайн ресурси, які допоможуть засвоїти навчальний матеріал.
3. Адміністрація ЗЗСО створює сторінку на сайті школи (наприклад, «Навчання онлайн з 12.03.2020»), на якій розміщує завдання для кожного класу з кожного предмета. Це додатковий доступ до інформації, яким можуть скористатися не тільки учні, а й всі учасники освітнього процесу.
4. Учителі школи могли б бути в онлайн режимі (вайбер, скап) в години відповідно до розкладу. У цей час учні, які потребують консультацій, можуть цими послугами скористатися, зв’язавшись із педагогом через онлайнресурси. Класні керівники мають про це повідомити своїх вихованців. Учитель-предметник може сам проявити ініціативу і запропонувати в онлайн режимі попрацювати з тими дітьми, які, на його думку, цього потребують.
5. Після закінчення карантину кожен учитель-предметник може провести урок-консультацію щодо самостійно вивченого учнями навчального матеріалу.
6. Після консультаційного уроку проводимо моніторингову роботу. З’ясовуємо, що фактично вивчили учні самостійно і які теми треба корегувати.
7. 2-3 уроки корегуємо навчальний матеріал.
8. Проводимо контрольну роботу.
9. Продовжуємо навчання відповідно до календарного планування.

Завідувач О.Фірчук

Бажаємо успішно навчати і навчатися та здоровими і щасливими повернутися до звичного режиму роботи !

Переглядів: 0