Директор Департаменту освіти й науки Львівської ОВА відвідав Бірківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка

Минулого тижня директор Департаменту освіти й науки Львівської ОВА Олег Паска та заступниця Ольга Котовська відвідали Бірківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка Івано-Франківської територіальної громади, що на Яворівщині.

Зокрема, під час робочого візиту директор департаменту поспілкувався з ТВО начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталією Грицан, оглянув укриття щодо перевірки їх на відповідність вимогам, оскільки з 1 вересня планується відновлення очного навчання.

Крім цього, директор департаменту оглянув актову залу, музей Тараса Шевченка, навчальні кабінети, поспілкувався з вчителями та обговорив з ними методику їхньої роботи та освітянські проблеми.

Наталія Грицан зазначила, що у закладах освіти громади працюють дуже талановиті педагоги, які заслуговують на пошану та увагу, адже виховали не одне покоління талановитих і розумних особистостей.

 «Ми мусимо працювати на результат, розвивати та виховувати молоде покоління в дусі патріотизму, сприяти розвитку особистості», — підсумував Олег Паска.

Переглядів: 2