День професії «швачка»

У Львівській області 19 березня цього року стартував Марафон актуальних професій, який у Новояворівську розпочався з Дня професії «швачка». Під час заходу фахівці Новояворівського міського центру зайнятості ознайомили учнів 9 класів Новояворівської загально-освітньо школи І-ІІІ ст. №1 з історією виникнення професії швачка, з уміннями і навичками, якими повинна володіти особа даного профілю. Для школярів було проведено презентацію навчального закладу ДНЗ «Новояворівське вище  професійне училище», яке здійснює навчання за робітничими професіями. Також відбулася презентація роботодавця ТзОВ «Бадер Україна» за участю менеджера з підбору персоналу п.Люби, яка за допомогою відеопрезентації ознайомила учнів з виробничим процесом підприємства та роботою самої швачки.

SAM_5180 SAM_5158

Фахівці центру зайнятості розповіли про важливість правильного вибору професії після закінчення школи. Особливу увагу було приділено інформації про послуги Державної служби зайнятості, які можуть допомогти випускникам шкіл в професійному самовизначенні, та про робітничі професії, що є актуальними на ринку праці. Учні пройшли тестування для визначення професійної спрямованості до певного виду діяльності. Після заходу у стінах школи учні дружньо відправились на професіографічну екскурсію на ТзОВ «Йоха Україна», де змогли наочно ознайомитись з професією швачка та підприємством, ознайомились з професійними обов’язками швачки, заробітною платою та характеристикою робочих місць. За оцінкою самих випускників така екскурсія для них була дуже корисною, адже значно розширила їх кругозір та зможе певним чином вплинути на вибір майбутньої професії.

         Старшокласники отримали безліч задоволення від почутого та побаченого і направду замислились над вибором майбутньої професії.

Ірина РАТУШНА

начальник відділу активної підтримки

безробітних Новояворівського міського центру зайнятості

Переглядів: 914