АКЦІЯ «ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ»

Саме під таким девізи рятувальники 53 ДПРЧ м. Новояворівськ провели зустріч з школярами Новояворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та №2, в рамках якої розповіли про Службу порятунку «101», яка стоїть на сторожі життя та здоров’я мешканців Яворівщини.

Надзвичайники також наголосили на важливості дотримання правил безпеки життєдіяльності під час весняних канікул, у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, також нагадали, як правильно поводитися вдома з газовими та електроприладами, щоб не трапилося лиха, і застерегли від необачних вчинків, адже інколи одна мить може призвести до непоправного.

Вогнеборці ознайомили дітей із будовою пожежного автомобіля та показали оснащення, яке є на озброєнні в пожежно-рятувальних підрозділах. Школярі стверджують: цей день став для них незабутнім. Надзвичайно позитивне враження справило на всіх знайомство зі справжніми рятувальниками. Діти були одностайні: це мужня і потрібна людям професія, адже йдеться про найдорожче – порятунок життя.

Безсумнівно, що проведення такого свята у рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти » – це ще один важливий аспект виховної роботи, наочне свідчення того, що виховати справжнього громадянина можна тільки озброївши його потрібними знаннями.

Переглядів: 250