“Освітянські діалоги – 2023”: у районі відбувся черговий захід для учителів-філологів

"Освітянські діалоги - 2023": у районі відбувся черговий захід для учителів-філологів Судововишнянської та Новояворівської громад "Від духовності до державності крізь призму материнського впливу та становлення особистості, держави, світу»

Мета заходу-виховання національних ціностей шляхом формування свідомої людини українця-патріота, популяризациція історико мистецьких надбань рідного краю, вшанування визначних постатей Яворівщини.

Захід розпочався з молитви до Богородиці у церкві-музеї Митрополита Андрея Шептицького, спільно з отцем Адрієм Стадницьким. Далі відбулася екскурсія музеєм та каплицею-усипальницею родини Шептицьких.

Потім присутні перемістилися у стіни Прилбицького ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Митрополита Адрея Шептицького де відбувся активний діалог між учасниками на тему "Від духовності до державності крізь призму материнського впливу та становлення особистості, держави, світу». Педагоги спілкувалися та ділились думками.

На завершення для учасників заходу відбулася арт-терапія від отця Андрія Побігущого, сутрудника УГКЦ с. Прилбичі, "Іконопис на склі - сцілення творчістю".

«Наш славетний краянин Митрополит Андрей Шептицький велику увагу приділяв справі освіти українських дітей і молоді. Його Пастирські послання є неоціненним скарбом для української національної педагогічної думки та мають належно використовуватися у вихованні молоді та формуванні педагога сьогодення. Маємо повсякчасно дбати про свій духовний, моральний, інтелектуальний розвиток, щоб своїми діями мотивувати інших. А постать Митрополита Андрея Шептицького, його велика любов до Бога і людей є саме тим прикладом для наслідування усім нам»,-додає начальник відділу освяти, культури, молоді та спорту Яворівської ВА Оксана Майхер

Нагадаємо, проект Освітянські діалоги стартував у 2022 році з ініціативи Яворівська районна державна адміністрація з метою підвищення управлінської діяльності освітньої галузі району.

Переглядів: 2