ЄДИНИЙ СПОСІБ ПОБОРОТИ COVID-19 ВАКЦИНАЦІЯ

3 серпня заступник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Наталя Літвінська, за участі голови Яворівської районної державної адміністрації рослава Коминського, заступника директора Львівського обласного лабораторного центру Олег Когут провели нараду з керівниками комунальних некомерційних підприємств охорони здоров'я району, керівниками відділів  освіти та старостами старостинських округів.

На початку заступник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Наталя Літвінська розповіла присутнім з чим нам доведеться зіткнутись і ризики легковажності вакцини у громадах.

Імунологи  наголошують, що для вироблення колективного імунітету Україна має час до осені: з завершенням сезону відпусток і з поширенням нових штамів зростає ризик наступної хвилі пандемії. В цій ситуації важливо лише те, скільки людей пройдуть вакцинацію

«Новий штамп вірусу, з яким ми стикнулись вкрай небезпечніший. Якщо попереднім ризик заразитись був 15 хвилит, то тут достатньо 5 хвилин, його ріст надзвичайно швидкий, тому ми повинні думати перш за все чи готові до цього»-

Під час наради обговорили ситуацію з вакцинацією у територіальних громадах. Керівники закладів охорони здоров'я прозвітували щодо роботи бригад, які проводять вакцинацію. Також керівники закладів охорони здоров’я інформували про ситуацію щодо вакцинації у їхнім закладі.

«Усвідомлення нагальної необхідність щеплень, наша спільна наполеглива робота в цьому напрямку дасть можливість зменшити важкість перебігу хвороби, а в подальшому і подолати цей недуг COVID-19» - говорить Олег Когут

За результатами наради керівникам охорони здоров’я надали доручення покращити роботу щодо охоплення якнайбільшої кількості населення щепленнями і довести населенню графіки роботи Центрів масової вакцинаці.

Для довідки: що за липень місяць у Яворівському районі в центрах вакцинації проти Covid-19 щепили понад 12500 людей. Вакцинація проводиться вакцинами: Pfizer, Moderna, Coronovak.

Переглядів: 3