Яворівський район завершує процес підключення до системи «Електронного здоров’я» (eHealth)

Підключити заклади до системи «Електронного здоров’я» (eHealth) — значить перейти на нову модель надання первинної медичної допомоги. На Львівщині зареєструвалося 184 заклади.

Які райони вже підключилися до  eHealth

Як інформують у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА, у Бродівському, Городоцькому, Жовківському, Перемишлянському, Пустомитівському, Сколівському, та Стрийському районах до системи підключені усі заклади первинної медичної допомоги.

Також завершують процес підключення у Дрогобицькому, Самбірському та Миколаївському районах. Разом з тим у Турківському, Радехівському, Золочівському, Буському та Яворівському районах підключено від одного до трьох закладів.

Найактивніше до системи eHealth залучаються лікарі у Сколівському, Самбірському, Городоцькому та Стрийському районах, а також у містах Львові, Бориславі, Моршині та Трускавці. В інших містах цей процес ще не завершили.

Ще однією складовою реформування медичної галузі є залучення населення до процесу укладання декларацій із сімейними лікарями. Відтак найактивніше процес декларування відбувається у Бориславі, Моршині та Трускавці.

Переглядів: 449