В Яворівському районі епідемпоріг захворюваності на грип та ГРВІ перевищений у 1,8 раза

За минулий тиждень в Яворівському районі Львівської області епідемпоріг захворюваності на грип та ГРВІ перевищений у 1,8 раза.

Занедужало 1988 осіб , посиланням на лікаря-епідеміолога Яворівського районного відділу державної установи «Львівський обласний лабораторний центр» Василя Шнира.

З його слів, найвища захворюваність на Яворівщині на грип та ГРВІ – у населених пунктах так званої прильвівської зони, а також – у прикордонні, зокрема – в селищі Краківці та селі Нагачеві.

Нагадаємо, що два тижні тому в Яворівському районі Львівської області перевищення епідпорогу захворюваності на грип та ГРВІ становило – 1,6 раза.

Зокрема, на Яворівщині спостерігається захворюваність серед дітей до 4 років (21%), чого раніше майже не було. Але ці малюки – не з дитсадків, а живуть в домашніх умовах.

Яворівська районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, зокрема, вирішила: зобов’язати керівників усіх навчальних закладів та власників підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності організувати своєчасне виявлення дітей та персоналу із симптомами захворювань на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції . Розгорнути широкомасштабну просвітницьку роботу з питань заходів профілактики грипу, включаючи вакцинацію, із залученням засобів теле-, радіомовлення та друкованих видань.

В.о. головного лікаря Яворівської ЦРЛ М. Дмитрів зобов’язав керівників лікувально-профілактичних закладів району: щоденно проводити моніторинг захворюваності на грип та ГРЗ на закріплених територіях району. Забезпечити надання своєчасної належної медичної допомоги хворим на грип та гострі респіраторні захворювання; контролювати наявність у лікувально-профілактичних закладах необхідних медикаментів, антисептиків та засобів індивідуального захисту медичного персоналу.

Переглядів: 222