У Яворівській РДА обговорили впровадження медичної реформи

Сьогодні, 7 травня 2018 року голова Яворівської районної державної адміністрації Орест Хлян та голова Яворівської районної ради Володимир Сичак провели робочу зустріч з головним лікарем Яворівської центральної районної лікарні Михайлом Дмитрівом.

В рамках зустрічі, участь у якій також взяли заступник голови райдержадміністрації Ірина Масюк та заступник головного лікаря Оксана Северин, було обговорено актуальні питання перебігу реалізації медичної реформи у галузі охорони здоров'я Яворівського району, а також проблеми,  які виникають в ході реалізації таких нововведень.

Як було наголошено, з 1 липня 2018 року первина ланка запрацює  по-новому. З цією метою необхідно ліквідувати комунальні заклади - юридичні особи, які до тепер отримували кошти з бюджету, адже надалі фінансування здійснюватиметься відповідно до угод, укладених із Національною агенцією здоров’я України.

І що головне - кошти йтимуть за пацієнтом, який укладає декларацію з сімейним лікарем. Відповідно, кожен заклад та лікар Центру повинен бути забезпечений комп’ютерами, принтерами та інтернетом,  медичною інформаційною системою тощо.

Медична реформа є незворотною і вкрай важливою. Тому необхідно докласти зусиль, аби вона була на користь людям.

Переглядів: 252