У Яворівській РДА обговорили стан справ в медичній галузі району

14 серпня 2017 року голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян провів робочу зустріч з представниками медичних закладів Яворівського району.

Участь у нараді взяли головні лікарі Яворівської ЦРЛ М.Дмитрів, Івано-Франківської районної лікарні №2 М.Семеряк, заступник головного лікаря Новояворівської районної лікарні №1 Б.Жмурко та головний лікар Немирівської МЛ Я.Мазур.

В ході зустрічі головні медики району доповіли про стан справ в медичній галузі та стан виконання доручень, виданих за результатами попередньої наради від 30.08.2017 р. Також  обговорили питання оптимізації мережі медичних закладів району, яка, як наголошувалось, має здійснюватися в інтересах місцевих громад. Окрім цього, піднімалось важливе питання підготовки медичних закладів до опалювального сезону 2017-2018 р.