Тиждень розпочали зі слухань головних лікарів

У  понеділок, 16 вересня 2019 року,  під керівництвом заступника голови Яворівської райдержадміністрації Назара Сойка та голови Яворівської районної ради Володимира Сичака відбулось слухання директорів некомерційних комунальних підприємств Яворівського районної ради. Участь у нараді взяли начальник управління фінансів Надія Горох, начальник організаційного відділу Ірина Димчак, головний спеціаліст фінансово-господарського відділу Ірина Павлик.
На порядку денному розглянули ряд питань: поточні та капітальні видатки, про стан забезпечення пільговими медикаментами, відшкодування коштів за інсулін, реалізація програми «Доступні ліки», залишки коштів та перспективи впровадження медичної реформи. Крім цього, розглядалося питання стоматологічної галузі та проблематика функціонування, а також стан підписання декларацій з сімейними лікарями. Не мало важливою є підготовка до підписання угод НСЗУ, яка триває вже тривалий час.
В ході наради йшлося про нагальні проблеми і завдання з їх вирішення у питаннях, віднесених законами України до повноважень районної державної адміністрації та районної ради.
По завершенню слухання заступник голови райдержадміністрації звернув увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

Переглядів: 19