Шановні працівники медичних закладів Яворівщини!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем медичного працівника. Ваша щоденна праця – взірець поєднання самовідданості та фаховості, милосердя та відповідальності, піклування та рішучості.

Саме на ваших плечах лежить відповідальна суспільна місія – стояти на сторожі здоров’я наших громадян, захищати людей від недуг та болю, пропагувати і утверджувати здоровий спосіб життя.

Сьогодні в Україні проводиться чимало реформ у вітчизняній системі охорони здоров’я. Сподіваємось, що, втілюючи крок за кроком необхідні зміни, буде досягнуто того рівня, коли наша медицина нічим не буде поступатися європейським стандартам надання допомоги, а медичне обслуговування як в країні, так і на Яворівщині буде не тільки якісним і високотехнологічним, але й доступним для усіх верств населення.

Шановні лікарі, медсестри, фельдшери, санітарки та ветерани медичної служби! Вітаю Вас з професійним святом і бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою. Хай усе, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею!

Голова                                                                                                 Голова

Яворівської районної                                                               Яворівської районної

державної адміністрації                                                      ради

Орест Хлян                                                                                       Володимир Сичак

Переглядів: 384