Питання інсуліну вирішено на районному рівні

Зростає кількість людей, що страждають на цукровий діабет, підвищується і загроза суспільному здоров’ю. Найважчу категорію хворих на цукровий діабет становлять інсулінозалежні, яким приймати препарат потрібно по життєвих показниках. Саме для них існують певні програми по наданню інсуліну безкоштовно.

Саме з цього питання заступник голови райдержадміністрації Назар Сойко провів робочу нараду спільно з заступником начальника фінансового управління райдержадміністрації І.Фірчук, начальником організаційного відділу та директорами комунальних некомерційних підприємств ЯРР ЛО та їх бухгалтерами, економістами.

Використання районних коштів і їх перерозподіл, стратегія розвитку медицини та господарські питання обговорили на нараді. Крім цього, вирішено, що шляхом перерозподілу районних коштів покрити заборгованість по закупівлі інсуліну. ДиректорКНП ЯРР ЛО «Івано-Франківська районна лікарня» Михайло Семеряк інформував, що з липня медичний заклад має ліцензію на видачу інсуліну пацієнтам.

Варто зазначити, що проблемна ситуація із забезпеченням препаратами інсулінозалежних є не лише в Яворівському районі