Нарада з питань проведення вакцинації від COVID-19

З метою активізації роботи в напрямку вакцинації від COVID-19, 27 серпня 2021 року, заступник голови Яворівської районної державної адміністрації Володимир Дзюнька та координатор від департаменту охорони здоров’я Світлана Качмар провели робочу нараду з лікарями КНП “Мостиської міської лікарні” та КНП “Судововишнянської міської лікарні” з питань організації вакцинування населення району.

Під час наради заступник голови райдержадміністрації дав доручення лікарям покращити роботу щодо охоплення якнайбільшої кількості населення щепленнями.

«Ми повинні працювати над свідомістю населення. Тому наголошую на проведенні роз’яснювальної роботи серед громадян. Наразі ми нарощуємо темпи вакцинації, щоб захистити якомога більше людей», – наголосив заступник голови райдержадміністрації Володимир Дзюнька.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ РІДНИХ!