Нарада з головними лікарями Яворівського району

11 квітня 2017 р заступник голови Яворівської РДА Ірина Масюк провела нараду з головними лікарями Яворівського  району та начальником фінансового управління Надією Горох щодо питання оптимізації робочих місць, а саме переведення стоматологів на госпрозрахунок.

Один з варіантів є створення Комунального підприємства «Стоматологічної поліклініки Яворівського району». Стоматологія – один з небагатьох видів медичної допомоги, який дозволяється робити за офіційну плату.

Стоматполіклініка — це КЗ, який має свій Статут, де  чітко прописано про діяльність закладу.

У КП «Стоматологічна поліклініка Явворівського району»  пацiєнти офiцiйно через касу сплачуватимуть за наданi їм послуги. Працiвники стоматполiклiнiк самостiйно закуповуватимуть потрiбнi для роботи матерiали та встановлюватимуть цiни на свої послуги. Заклад працюватиме як окреме пiдприємство, що функціонуватиме  за власний рахунок.

З бюджету  установі видiлятимуть кошти тiльки за наданi послуги пiльговим категорiям. I вiдшкодування проводитимуть лише згiдно з актом виконаних робiт.

Але все це стане реальністю після сесії Яворівської районної ради, якщо депутати району проголосують за дану пропозицію від головних лікарів Яворівсьокго району.

 

Переглядів: 354