З Яворова відправилися перші новобранці за осіннім призовом у ЗСУ

Учора, 8 жовтня, з міста Яворова Львівської області на строкову військову службу в Збройні сили України відправилася перша група юнаків.

Проводжали юнаків на строкову службу у військо батьки, військовий комісар Яворівського РВК Андрій Дворник, представник Яворівської РДА Роман Кондор.

У розмові із журналістом юні яворівчани розповіли, що йдуть служити в Збройні сили України із задоволенням, бо хочуть загартувати себе справжніми чоловіками.

За словами новобранця Максима Карковського із села Рогізна, в їхній сім’ї – четверо дітей, мама, хоча й переживає, але вибір сина схвалила.

Назарій Березовий із Новояворівська, Руслан Марущик із села Дебрів – теж із багатодітних родин. А Назар Городний із села Ставок має лише сестру.

Військовий комісар Андрій Дворник подякував новобранцям за патріотичну позицію, потиснувши їм руки.

Представник Яворівської РДА Роман Кондор, який свого часу за мобілізацією покинув чиновницький кабінет і пішов воювати за державу на фронт, побажав хлопцям доброї служби, а батьків попросив не турбуватися: мовляв, їхні діти з війська повернуться змужнілими.

У коментарі власкорові IA ZIK військовий комісар Яворівського районного військкомату Андрій Дворник пояснив, що призов на строкову службу в Україні триватиме з 1 жовтня по 31 грудня 2018 року. Повістки прийшли чоловікам призовного віку (20-27 років), які не мають права на відстрочку, без судимості та проблем зі здоров’ям.

Джерело:https://zik.ua/news/2018/10/09/z_yavorova_vidpravylysya_pershi_novobrantsi_za_osinnim_pryzovom_u_zsu_1422873