ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ 24 ОМБр ім..КОРОЛЯ ДАНИЛА СКЛАЛИ ВІЙСЬКОВУ ПРИСЯГУ

Сьогодні, 13 березня 2020 року військовослужбовці 24 ОМБр ім..Короля Данила склали військову присягу на вірність українському народові.

Урочистості, з нагоди складання військової Присяги на вірність народові України, відбувались біля монументу пам’яті полеглих на Сході воїнів 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила — з участю особового складу цього одного із найкращих в Сухопутних військах Збройних сил України з’єднань.

Урочистості проводив полковник Валерій Гудзь, який особисто привітав військовослужбовців.

«Щиро вітаю вас зі знаменною подією — прийняттям Військової присяги на вірність українському народові. Впевнений, що кожний з вас буде сумлінно виконувати свій службовий обов’язок в ім’я збереження добра, миру та спокою в Україні» - говорить Валерій Гудз.

Кожен військовослужбовець урочисто присягнув сумлінно та чесно виконувати свій службовий обов’язок та ніколи не зрадити Українському народові, адже військова Присяга складається лиш раз у житті.

Привітати зі святом військовослужбовців завітав голова Яворівської районної державної адміністрації Андрій Шумський; голова районної ради Володимир Сичак, заступник міського голови Яворова Ігор Грабовський.

«Присяга на вірність народу України, на вірність своїй державі сьогодні має особливе значення для кожного з нас. Ви повинні розуміти, що стаєте на шлях захисту рідної держави, захисту власної сім’ї, власної домівки. І я хотів би звернути увагу, що це велика честь перебувати сьогодні тут, де великим прикладом є ваші колеги, що своєю кров’ю захищали незалежність України. Тож нехай оберігає Бог усіх вас, ваших синів і дочок і всю нашу державу Україну» - говорить Андрій Шумський.

Священнослужителі отець Богдан та отець Володимир благословили молодих воїнів, помолились за щасливе проходження їхньої служби та окропили всіх присутніх святою водою.

Після складанням присяги військовослужбовці пройшли урочистим маршем під супровід оркестру 24 ОМБр ім..Короля Данила.

Переглядів: 81