Військовослужбовці призову «Весна – 2018» опановують нові знання та навички на Яворівському полігоні

На Яворівському полігоні 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного з понад 50-ма військовослужбовцями строкової служби призову «Весна – 2018», проводяться заняття з вогневої підготовки, а саме вправа з приведення зброї до бойового стану АК-74 та РПК-74. Проводяться заняття з навчальними групами по 5-8 чоловік. Дана вправа призначена для того, аби солдати покращили свої навички та поповнили свій багаж знань новою інформацією.
На ділянці, де займалися військовослужбовці, було розташовано чотири навчальних місця, на яких проходили заняття. Спочатку, вони вирішували вогневі задачі за допомогою командирського ящика КЯ-83, що призначений для навчання стрільби без витрат боєприпасів, далі збирання і розбирання стрілецької зброї, тактичне переміщення полем бою, ведення вогню з різних положень за допомогою АК-74.
– Працювали групами, по черзі проходячи навчальні місця, при цьому кожен обов’язково виконував повний комплекс вправ, – пояснює викладач циклової комісії вогневої підготовки майор Олександр ГЕРАСІМОВ, – загалом, із завданнями всі впоралися. Всі без винятку докладають максимум зусиль для засвоєння нового матеріалу та покращення власних вмінь. Зокрема, навчаються працювати пліч-о-пліч, адже злагоджена взаємодія підрозділу являє собою значну частину успіху в умовах реальних бойових дій.
20-ти річний Валентин Кравченко з Херсонської області, який нещодавно прибув до лав Збройних Сил, теж ділиться своїми емоціями: «Мені все дуже сподобалось! Досвідчені інструктори постійно допомагають та керують процесом навчань, а тому, нам тут нема коли нудьгувати. Під час стрільб я не показав відмінного результату, але це лише початок і я вважаю що запорукою успіху є старанна праця над собою і своїми вміннями».

Джерело: https://www.facebook.com/184edcentr/?hc_ref=ARSat_fglRGRnViYqEnnWZGi88dJyQslg5Ztzzki9OSPTeTku5aFHZmCVDFuooi4F80&fref=nf

Переглядів: 170